Sensomedia

Folyamatosan bővülő csapatunkhoz keresünk

Webfejlesztő

munkatársat.

Feladatok:

  • Webes technológiákon alapuló szoftverek tervezése és fejlesztése
  • Fejlesztéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése, fejlesztői tesztek és hatékonyság vizsgálata
  • Javaslattétel, alternatív megoldások keresése fejlesztői feladatokkal kapcsolatban
  • Git verziókövető rendszer használata

Elvárások:

  • PHP fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
  • SQL adatbázis kezelésben szerzett több éves tapasztalat
  • Linux alapszintű ismerete
  • Rendszerszemlélet és kezdeményezőkészség
  • Felelősségteljes munkavégzés, kreatív feladatok iránti nyitottság
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Git ismeret
  • REST

Előnyt jelent:

  • Node.js fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • React ismerete
  • Nosql alapú adatbázisok ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hr@sensomediagroup.com e-mail címre. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a szakmai önéletrajzodat!