Sensomedia

Beszerzési csapatunkba keressük

Stratégiai beszerző

munkatársunkat.

Feladatok:

  • Beszerzési stratégia kialakítása
  • Beszerzési eljárások, folyamatok, nyilvántartások önálló kezelése
  • Projektek, beszerzés oldali támogatása
  • Kapcsolattartás a stratégiai külföldi, valamit belföldi beszállítókkal
  • Új beszerzési források, potenciális beszállítói kör felkutatása
  • Ártárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • Termékeladási statisztikák készítése és nyomonkövetése
  • Az adott commodity és szegmensek támogatása, figyelembe véve a központi célokat
  • SOP folyamatban való részvétel, együttműködés a projekt csapattal
  • Beszállítói együttműködések fejlesztése
  • Beszerzési KPI rendszer kidolgozása, riportálása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – műszaki vagy gazdasági főiskola/egyetem
  • 3-5 év stratégiai beszerzési tapasztalat
  • Projektszemlélet
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office alkalmazások napi szintű használata
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, önállóság és határozottság

Előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság
  • IT és műszaki területen szerzett beszállítói tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hr@sensomediagroup.com e-mail címre. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a szakmai önéletrajzodat!