Sensomedia

Senior iOS fejlesztő

Főbb feladatok, munkák:

  • Mobilapplikációk tervezése és fejlesztése iOS platformon
  • Fejlesztéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése, szűk keresztmetszet és hatékonyság vizsgálata
  • Javaslattétel, alternatív megoldások keresése fejlesztői feladatokkal kapcsolatban
  • Kód reviewban való részvétel
  • Clean code elvek betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min 3 év tapasztalat IOS fejlesztésben Swift nyelven
  • Apple design guideline tapasztalat
  • Rendszerszemlélet és kezdeményezőkészség
  • Felelősségteljes munkavégzés, kreatív feladatok iránti nyitottság
  • Önálló munkavégzés és csapatmunkában való részvétel
  • Git ismeret
  • REST
  • MVC/MVVM
  • CoreData, Realm, SQLite

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség (külső és belső továbbképzések)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, telefon)
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Android fejlesztésben szerzett tapasztalat (kotlin vagy java)
  • CoreLocation ismerete
  • Geofence ismerete
  • iBeacon ismerete
  • JsonRpc ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 1116 Budapest, Kondorfa utca 10.

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hellosenso@sensomediagroup.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a motivációdat és a szakmai önéletrajzodat!