Sensomedia

Folyamatosan bővülő csapatunkhoz keresünk

Rendszerüzemeltető

munkatársat.

Feladatok:

  • Üzembe helyezendő eszközeink szoftveres előkészítése, előkészítési folyamat optimalizálása
  • Üzemeltetett rendszereink monitorozása, proaktív esetkezelése
  • Üzemeltetésünk alatt álló, digitális, kül- és beltéri eszközeink karbantartása és telepítése
  • Ügyfeleinktől érkező bejelentések kezelése, hardver és szoftver problémák diagnosztizálása, távoli elhárítása
  • A bejelentések kezelése, illetve a monitorozás során összesített adatok vizsgálata
  • Helyszíni beavatkozást igénylő esetkezelések optimális megszervezése
  • Kapcsolattartás a közvetlen kollégákkal
  • Informatikai rendszereink nyilvántartásának kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakmai végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat Linux környezetben
  • Alapos Linux operációs rendszer ismeretek
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Gyors problémafelismerő és megoldó képesség
  • Alapvető Linux parancs ismeretek
  • Proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Linux szerver operációs rendszer üzemeltetési tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Digital Signage üzemeltetési tapasztalat
  • Bash script ismerete

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hr@sensomediagroup.com e-mail címre. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a szakmai önéletrajzodat!