Sensomedia

Projekt vezető

Főbb feladatok, munkák:

  • Műszaki informatikai projektek előkészítése, vezetése, zárása
  • Feladatok ütemezése, költségek és erőforrások tervezése, illetve tervek ellenőrzése, elfogadtatása. (Akár 10+ méretű csapat esetén is)
  • Előrehaladás követése, a tervek naprakészen tartása, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a megvalósításban résztvevő belső szervezeti egységekkel és külső szállítókkal, valamint az ügyféllel
  • Folyamatos kapcsolattartás a stakeholderekkel, résztvevőkkel
  • Szükség esetén az alapokig lenyúló mikromenedzsment
  • A felmerülő kockázatok, problémák és változások kezelése, döntés előkészítő anyagok készítése
  • Projekt adminisztrációjának megfelelő elvégzése a hatályos utasításoknak, szabályoknak megfelelően
  • Közreműködni a projektek és az ezzel kapcsolatos események lebonyolításában, irányításában (napindító és retrospektív megbeszélések)
  • Vállalati folyamatok alapján az üzleti igények változásmenedzsmentjében való részvétel
  • Vezetői döntések előkészítésében, külső és belső auditok támogatásában való részvétel
  • Helyszíni felmérések, bejárások lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú iskolai végzettség, műszaki végzettség
  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat.
  • Projektmenedzsment és/vagy rendszerfejlesztési módszerek ismerete.
  • Komplex, proaktív problémamegoldás, komplex projekt kezelésében szerzett tapasztalat
  • Magas szintű műszaki és IT szaktudás, valamint felelősségérzet
  • Kiváló kommunikációs készség mind szóban, mind írásban
  • Precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés
  • Tanulási hajlandóság, rugalmasság és kezdeményező készség
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol középfokú nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség (külső és belső továbbképzések)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol felsőfokú szakmai nyelvismeret
  • Második nyelv ismerete
  • Digital Signage piaci tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • 1116 Budapest, Kondorfa utca 10.

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hellosenso@sensomediagroup.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a motivációdat és a szakmai önéletrajzodat!