Sensomedia

Pénzügyi csapatunkba keressük

Pénzügyi és termelési munkatársat

Feladatok:

  • Alvállalkozói számlák nyilvántartása
  • Eseti projektek kontrolling-kimutatása
  • Termelési költségek nyilvántartási rendszerének fejlesztése, költségjelentések készítése
  • Közreműködés a termék önköltség-számítás rendszerének működtetésében
  • Készletekkel kapcsolatos kontrolling feladatok ellátása
  • Tervezés, tény adatok jelentése, eltéréselemzés
  • A kontrolling rendszer működtetése
  • A havi, éves zárások, auditok számviteli és kontrolling folyamatainak támogatása
  • Beruházásokhoz kapcsolódó kontrolling feladatok ellátása
  • Kontrolling törzsadatok kezelése (költségnem, költséghely)
  • Belső és külső adatszolgáltatások szoros együttműködésben a társosztályokkal
  • Szállítói számlákhoz költségek felosztása, azok nyilvántartása, és naprakész vezetése
  • Eltéréselemzés, költség kontrolling, szűk keresztmetszetek vizsgálata
  • Közbeszerzési és pályázati partnerek és számlák listájának folyamatos aktualizálása, költségkontrolling vezetése

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség
  • Legalább 2 év releváns tapasztalat
  • Strukturált, elemző gondolkodás, proaktív, rugalmas hozzáállás
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Powerpoint)
  • Terhelhető, önálló, felelősségteljes személyiség

Előnyt jelent:

  • (Mérlegképes) könyvelői végzettség, vagy ennek megfelelő számviteli tudás
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok
  • Hibrid munkavégzés
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hr@sensomediagroup.com e-mail címre. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a szakmai önéletrajzodat!