Sensomedia

Folyamatosan bővülő csapatunkhoz keresünk

Junior iOS fejlesztő

munkatársat.

Feladatok:

  • Mobilapplikációk tervezése és fejlesztése iOS platformon
  • Fejlesztéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése, szűk keresztmetszet és hatékonyság vizsgálata
  • Javaslattétel, alternatív megoldások keresése fejlesztői feladatokkal kapcsolatban
  • Kód review-ban való részvétel
  • Clean code elvek betartása

Elvárások:

  • Legalább 1 év tapasztalat iOS fejlesztésben Swift nyelven
  • UIKit
  • Autolayout
  • REST
  • Cocoapods

Előnyt jelent:

  • Git ismerete
  • SwiftUI ismerete
  • MVVM
  • Swift Package Manager ismerete
  • Firebase

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hr@sensomediagroup.com e-mail címre. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a szakmai önéletrajzodat!