Sensomedia

Gépész tervezőmérnök

Feladatok

  • Jellemzően acéllemez és polimer kompozit alkatrészekből, valamint integrált elektronikai komponensekből álló termékek tervezése SolidWorks tervezőszoftver segítségével
  • Közreműködés koncepcióképzési, megoldási elv keresési és kiértékelési folyamatokban
  • Gyártási és összeszerelési dokumentációk készítése az általa és mások által tervezett alkatrészekről
  • Prototípusok próbaszerelésének elvégzése
  • Az elvégzett feladatok folyamatos dokumentálása

Elvárások

  • Legalább főiskolai vagy BSc végzettség Gépészmérnöki szakon, géptervező vagy ezzel egyenértékű szakirányon
  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat gép- vagy terméktervezésben
  • SolidWorks tervezőszoftver magas fokú ismerete (lemezalkatrészek, hegesztett szerkezetek, felületmodellezés)
  • Képesség precíz, pontos, közérthető dokumentációk elkészítésére
  • Jó kommunikációs és koncepcióalkotási készségek
  • Csapat és egyéni munkára is alkalmas személyiség

Előnyök

  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat gép- vagy terméktervezésben
  • Elektronikai ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Fejér megyei lakcím

Ha szeretnél nálunk dolgozni, küldd el a jelentkezésedet a hellosenso@sensomediagroup.com e-mail címre várjuk. Kérjük, a pályázati anyagod tartalmazza a motivációdat és a szakmai önéletrajzodat!